43900. Catharina Göth: Champagne

Tre litografier, håndkolorerede. Sign. og nummererede hhv. 178, 1774 og 172 af 299. Uden rammer. Bladmål 62,5 x 47,5 cm

Varenr. 43900

24 Maj 2017 19:55

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning