43801. Henri Matisse: Kvindekrop

Litografi, rammemål 103 x 80 cm. Tryksign. H. Matisse 52

Varenr. 43801

24 Maj 2017 19:56

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 550 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19113550 DKK2017-05-24 19:53
4165500 DKK2017-05-24 18:07
10447500 DKK2017-05-24 19:53
24798250 DKK2017-05-17 19:41
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms