43802. Henri Matisse: Kvindekrop

Litografi, rammemål 103 x 80 cm. Tryksign. H. Matisse 52

Varenr. 43802

24 Maj 2017 19:56

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 550 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19113550 DKK2017-05-24 19:54
10447500 DKK2017-05-24 19:53
4165425 DKK2017-05-24 18:06
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms