43802. Henri Matisse: Kvindekrop

Litografi, rammemål 103 x 80 cm. Tryksign. H. Matisse 52

Varenr. 43802

24 Maj 2017 19:56

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 550 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19113550 DKK2017-05-24 19:54
10447500 DKK2017-05-24 19:53
4165425 DKK2017-05-24 18:06
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning