43939. Gorm Eriksen (1940-): Træ

Litografi, rammemål 60,5 x 77 cm. Sign. Gorm Eriksen -85

Varenr. 43939

24 Maj 2017 19:57

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning