43940. Gorm Eriksen (1940-): Kvinde

Litografi, rammemål 83,5 x 102 cm. Sign. Gorm Eriksen -97

Varenr. 43940

24 Maj 2017 19:58

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning