44016. Svend Johansen (1890-1970), Harlekin

Litografi: Harlekin. Rammemål: 75 x 67 cm.
Sign. Svend Johansen 204/310.
Passepartout med skjolder.

Varenr. 44016

24 Maj 2017 19:59

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18606400 DKK2017-05-24 17:21
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms