44052. Vera Elander: Komposition

Olie på lærred klæbet på plade. 174 x 100 cm. Usign.

Varenr. 44052

24 Maj 2017 19:59

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 500 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

21334500 DKK2017-05-24 19:55
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms