44341. Hans Henrik Lerfeldt, Litografi

Erotisk komposition. Sign. Lerfeldt 81. 44/65. Bladmål: 33,5 x 25 cm.

Varenr. 44341

24 Maj 2017 20:03

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 550 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24242550 DKK2017-05-24 19:47
4165500 DKK2017-05-19 08:48
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms