44265. Eigil Hinrichsen: Stort keramisk fad med gulgrøn glasur

Sign.monogram EH Denmark. 20. årh. Dia. 38, h. 7,5 cm

Varenr 44265

24 Maj 2017 20:06

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 750 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

21334750 DKK2017-05-24 20:01
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms