44346. Skammel med lædersæde

Stel af udskåret træ, læderbeklædt sæde med præget blomstermotiv. 20. årh.
34 x 34, H. 45 cm

Varenr 44346

24 Maj 2017 20:11

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 325 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 600 DKK

23563325 DKK2017-05-24 20:09
18657300 DKK2017-05-20 19:41
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms