43862. Carl Neumann (1833-1891): Jons Kapel

Olie på lærred, 26,5 x 36 cm. Sign. blændramme Carl Neumann

Varenr. 43862

31 Maj 2017 20:32

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning