43981. Laurits Larsen (1898-1988): Landskab

Olie på lærred. Sign. Lau Larsen. 48 x 52 cm

Varenr. 43981

31 Maj 2017 20:34

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 500 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18573500 DKK2017-05-24 16:22
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms