43616. Cort Jacobsen (1911-1967): Skøjteløber

Olie på lærred, sign. Cort jacobsen. 27 x 45 cm.
(krakeleringer)

Varenr. 43616

31 Maj 2017 20:34

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms