43856. Carl Locher (1851-1915): Marine

Olie på lærred, 47 x 76 cm. Usign.

Varenr 43856

31 Maj 2017 20:40

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 3.200 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

208163.200 DKK2017-05-31 20:38
170203.000 DKK2017-05-31 20:38
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms