43856. Carl Locher (1851-1915): Marine

Olie på lærred, 47 x 76 cm. Usign.

Varenr. 43856

31 Maj 2017 20:40

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 3.200 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

208163.200 DKK2017-05-31 20:38
170203.000 DKK2017-05-31 20:38
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms