43866. Ubekendt kunstner: Byhuse

Olie på lærred på plade, 28 x 45 cm. Usign.

Varenr. 43866

31 Maj 2017 20:38

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning