43764. Mogens Vantore (1895-1977): Hus i vinterlandskab

Olie på lærred, 38 x 43 cm. Sign. Vantore

Varenr. 43764

31 Maj 2017 20:39

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22245400 DKK2017-05-29 22:57
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms