43764. Mogens Vantore (1895-1977): Hus i vinterlandskab

Olie på lærred, 38 x 43 cm. Sign. Vantore

Varenr. 43764

31 Maj 2017 20:39

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22245400 DKK2017-05-29 22:57
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms