43792. Mimi Falsen (1861-1957): Interiør fra et borgerhjem

Olie på lærred. Sign. Mimi Falsen 1911. Interiøret er fra Skt. Olafsgatan i Oslo. 68 x 84 cm

Trænger kraftigt til rens.

Varenr. 43792

31 Maj 2017 20:42

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 400 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

TDOMAIN400 DKK2017-05-31 14:27
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms