43803. Liggende Buddha

Forgyldt og med farvede glasflusser. Vietnam 21. århundrede. L: 56 cm

Varenr. 43803

31 Maj 2017 20:44

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK 425 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20384425 DKK2017-05-31 00:59
24798400 DKK2017-05-25 18:42
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms