43804. Stående Buddha

Forgyldt og med farvede glasflusser stående på lotustrone. Vietnam 21. århundrede. H: 100 cm

Varenr. 43804

31 Maj 2017 20:50

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 500 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

22370500 DKK2017-05-28 20:28
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms