44170. Lænestol, sort læder

Lav lænestol med sort læder betræk, på drejefod af stål.
B. 74, Dybde 70 cm.

Brugsslitage, læder krakeleret på sædehynde

Varenr. 44170

31 Maj 2017 19:50

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 200 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19107200 DKK2017-05-31 18:32
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms