36276. Faber: Komposition med kvindefigur

Olie på lærred, 180 x 150 cm. Sign. bagside JP Faber 2001

Varenr. 36276

31 Maj 2017 19:54

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms