44107. Gitz-Johansen (1897-1977): "Flugten" litografi

Prøvetryk, sign. og dat. i trykket samt betitlet, sign. og dat 1929 i bly, 63 x 53 cm.

Varenr. 44107

31 Maj 2017 19:58

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 200 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 600 DKK

20048200 DKK2017-05-31 13:42
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms