43499. Rie Brødsgaard: Komposition

Olie på lærred. Collage. 40 x 40 cm. Sign. Rie

Varenr. 43499

31 Maj 2017 19:59

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK 250 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22802250 DKK2017-05-31 19:57
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms