43499. Rie Brødsgaard: Komposition

Olie på lærred. Collage. 40 x 40 cm. Sign. Rie

Varenr. 43499

31 Maj 2017 19:59

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 250 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22802250 DKK2017-05-31 19:57
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning