43966. Peter Lloyd Jones (1956-): Opstilling med kop

Olie på masonit, sign. L.J. monogram, 21 x 23 cm.

Varenr. 43966

31 Maj 2017 20:01

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms