44423. Skænk i kinesisk stil

Skænk af lakeret træ med fire døre med orientalske udskæringer. Skuffer over døre, lukkebeslag af messing.
Dybde 51 cm, længde 182 cm, højde 86 cm

(Låsepinde mangler, brugsspor)

Varenr. 44423

31 Maj 2017 20:05

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 500 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22370500 DKK2017-05-28 20:16
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning