44424. Sekretær af mahogni, 19. årh.

Snoede søjler, tre + en skuffe samt skriveklap. Bag denne et stort rum samt skuffer.
Bredde 105, dybde 55, højde 151 cm

Nyere bagklædning, mindre svindrevne, alm. brugsslitage. Ulåst men uden nøgle

Varenr. 44424

31 Maj 2017 20:10

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 950 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

19171950 DKK2017-05-31 20:01
DAVAND900 DKK2017-05-30 15:31
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms