43884. Alfred Brandgaard Andersen: Klitlandskab med hestevogn

Sign. Alf Brandgaard. Olie på lærred. 70 x 88 cm

Varenr. 43884

31 Maj 2017 20:25

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms