43857. Ubekendt kunstner: Bjerglandskab

Olie på lærred på pap. 39 x 56 cm. Usign. Dateret 13/2/13

Varenr. 43857

7 Juni 2017 20:31

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms