43617. Carl Høyrup (1893-1961), Urfugle i hedelandskab

Olie på lærred, 60 x 88 cm, sign. C. Høyrup

Varenr. 43617

7 Juni 2017 20:34

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms