43663. Ubekendt kunstner: Klynge af skarntyder omkring skovsø

Olie på lærred, 70 x 90 cm. Sign. monogram BB

Varenr 43663

7 Juni 2017 20:35

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 400 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18204400 DKK2017-06-07 20:33
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms