43784. Th. Ulrichsen (1905-1970): Parti fra Husum

Olie på lærred, 47 x 67 cm. Sign. Th. Ulrichsen

Varenr. 43784

7 Juni 2017 20:37

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 350 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22991350 DKK2017-06-07 19:35
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning