43785. Finn Wennerwald (1896-1969): Sydlandsk parti med pergola

Olie på lærred, 50 x 55 cm. Sign. Finn Wennerwald

Varenr. 43785

7 Juni 2017 20:37

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms