43779. Willy Bille (1889-1944): Opstilling med bojan, potteplante og lampe

Olie på lærred, 60 x 52 cm. Sign. WB

Varenr. 43779

7 Juni 2017 20:39

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms