44374. Carl Bille (1815-1898): Marine med sejlskib

Sign. Carl Bille. Olie på lærred. 31 x 47 cm

Varenr. 44374

7 Juni 2017 20:40

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK 2.200 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

245832.200 DKK2017-06-07 19:32
186572.000 DKK2017-06-07 16:07
194551.900 DKK2017-06-07 13:41
3401.400 DKK2017-06-07 00:39
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms