44374. Carl Bille (1815-1898): Marine med sejlskib

Sign. Carl Bille. Olie på lærred. 31 x 47 cm

Varenr 44374

7 Juni 2017 20:40

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 2.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

245832.200 DKK2017-06-07 19:32
186572.000 DKK2017-06-07 16:07
194551.900 DKK2017-06-07 13:41
3401.400 DKK2017-06-07 00:39
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms