44175. Ubekendt kunstner: Udsigt over tage i sne

Sign. BB 27-1-1910. Olie på pap. 33 x 24 cm

Varenr. 44175

7 Juni 2017 20:43

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 475 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18932475 DKK2017-06-07 20:41
340450 DKK2017-06-07 00:41
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms