44571. Oval serveringsskål af sølv

Ligeknækket. Stemplet 830, Tyskland 20. årh. Længde 31, h. 4,5 cm
Vægt ca. 468 g

Varenr. 44571

7 Juni 2017 21:08

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 1.100 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

245441.100 DKK2017-06-07 21:02
126491.000 DKK2017-06-06 11:04
199900 DKK2017-06-07 18:24
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms