44158. A. Michelsen: Margrethebæger

Margrethebæger af delvis forgyldt sterling sølv. stemplet A. Michelsen Sterling Denmark E10. H. 8 cm

Graveret i bund.

Varenr. 44158

7 Juni 2017 21:09

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 600 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

19860600 DKK2017-06-07 20:31
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms