44096. Gert Toften: Suite på tre figurkompositioner

Ansigter i hjerteform. Olie på lærred. Sign.G.T 2001. Hver 30 x 40 cm.

Varenr. 44096

7 Juni 2017 19:58

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 325 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

23954325 DKK2017-06-07 13:13
20893300 DKK2017-06-06 23:58
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms