44084. Svend Nielsen (1908-1993): Parti fra Hasle

Olie på lærred, sign. Svend Nielsen. 64 x 31 cm

Varenr. 44084

7 Juni 2017 19:59

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 200 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

1759200 DKK2017-06-07 12:54
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning