44084. Svend Nielsen (1908-1993): Parti fra Hasle

Olie på lærred, sign. Svend Nielsen. 64 x 31 cm

Varenr. 44084

7 Juni 2017 19:59

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

1759200 DKK2017-06-07 12:54
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms