44086. Gert Toften: Komposition med ansigt

Ansigt omgivet af blomster. Olie på lærred. Sign. G. Toften 2000. 73 x 60 cm

Varenr. 44086

7 Juni 2017 20:00

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 225 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23954225 DKK2017-06-07 19:27
20893200 DKK2017-06-06 00:40
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms