44086. Gert Toften: Komposition med ansigt

Ansigt omgivet af blomster. Olie på lærred. Sign. G. Toften 2000. 73 x 60 cm

Varenr. 44086

7 Juni 2017 20:00

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 225 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23954225 DKK2017-06-07 19:27
20893200 DKK2017-06-06 00:40
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms