43645. Carmen Gracia (f.1935): Tre litografier (3)

"Défaites....." nr. 10/20 signeret og dateret 1964, 65 x 50 cm., "Dieu ....." nr. 13/20 prøvetryk, signeret og dateret 1964, 51 x 66 cm., "Nouveau Né" nr. 11/20 prøvetryk, signeret og dateret 1964, 46 x 62 cm. (3)

Varenr. 43645

7 Juni 2017 20:05

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 300 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

24891300 DKK2017-06-04 16:48
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms