43900. Catharina Göth: Champagne

Tre litografier, håndkolorerede. Sign. og nummererede hhv. 178, 1774 og 172 af 299. Uden rammer. Bladmål 62,5 x 47,5 cm

Varenr. 43900

7 Juni 2017 20:07

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK 300 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4169300 DKK2017-06-03 21:58
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning