44382. Empire spejl

Kanelleret mahogni ramme, bemalet topfelt. Udskåret forgyldt bånd forneden. Todelt spejlglas. 153 x 52 cm (del af sløjfer mangler)

Varenr. 44382

7 Juni 2017 20:18

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning