44487. Windsorstol

Eg. Høj ryg med udskåret rygbrædt. B. 57, D. 45, sidehøjde 44 cm. 19. årh.

Varenr. 44487

7 Juni 2017 20:22

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 550 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

293550 DKK2017-06-07 20:19
18665500 DKK2017-06-07 17:53
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms