44487. Windsorstol

Eg. Høj ryg med udskåret rygbrædt. B. 57, D. 45, sidehøjde 44 cm. 19. årh.

Varenr. 44487

7 Juni 2017 20:22

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 550 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

293550 DKK2017-06-07 20:19
18665500 DKK2017-06-07 17:53
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms