44373. Carl Bille (1815-1898): Damper i oprørt hav

Sign. Carl Bille 1871. Olie på lærred. 30 x 41 cm.

Varenr. 44373

7 Juni 2017 20:28

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 1.400 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

194551.400 DKK2017-06-07 13:40
3401.300 DKK2017-06-07 00:37
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms