44022. Axel Hansen, "Folk renser fisk"

Olie på lærred. 42 x 56 cm.
Sign. Axel Hansen

Varenr. 44022

7 Juni 2017 20:30

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning