44847. Ubekendt engelsk maler: To kvinder

To kvinder der ser på en hund. Olie på lærred. 36 x 27 cm. Usign.

(Krakeleringer, hul i lærred)

Varenr. 44847

14 Juni 2017 20:32

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms