44660. Ubekendt kunstner: Portræt af ung kvinde

Bly/akvarel. 44 x 39,5 cm. Usign.

Varenr. 44660

14 Juni 2017 20:33

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms