44537. Ubekendt kunstner: Italiensk loggia

Akvarel, lysmål 29 x 46 cm. Usign. U/R

Varenr. 44537

14 Juni 2017 20:34

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 550 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

1924550 DKK2017-06-14 20:30
24918500 DKK2017-06-12 19:40
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms