44903. Ubekendt kunstner: Opstilling med lyserøde blomster og to fugle

Olie på lærred, 23 x 31 cm. Usign. (små afskalninger)

Varenr. 44903

14 Juni 2017 20:37

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning